Szanowni klienci! Informujemy, że nasza firma udaje się na na weekend majowy. W związku z tym, w dniach 1.05.2024-5.05.2024 nie będziemy w stanie realizować zamówień. Wszystkie zamówienia, które wpłyną w tym okresie, zrealizujemy 6.05.2024. Przepraszamy za utrudnienia.

O firmie

Firma KUPSCH GmbH powstała w 1979 roku w Niemczech i zajmuje się rozwojem, produkcją i sprzedażą narzędzi i segmentów diamentowych. W 2001 roku, dla ułatwienia kontaktów z klientami zostało otwarte przedstawicielstwo na terenie Polski – firma KUPSCH sp. z o.o. Oprócz sprzedaży narzędzi i maszyn z branży diamentowej oferujemy usługi serwisowe zarówno w naszym warsztacie, jak również wyjazdowe u klienta.

Nasz serwis, ceniony za fachowość i rzetelność, zajmuje się regeneracją większości narzędzi diamentowych używanych w budownictwie i kamieniarstwie oraz kalibracją dysków wszystkich rozmiarów.

Dzięki wytężonej pracy działu rozwoju firmy KUPSCH GmbH w Niemczech, jesteśmy także w stanie, na podstawie informacji dotyczących obrabianego materiału stworzyć i dostarczyć optymalne dla Państwa narzędzie.

Przekonajcie się Państwo sami o jakości narzędzi firmy KUPSCH.